Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Чому ми

Компанія почала свою діяльність на ринку будівництва з початку 2000-х тисячних років. Основною спеціалізацією компанії з 2000 по 2015 рік було проведення оздоблювальних робіт “під ключ”. Роботи проводилися в усіх великих містах України. Серед них центри оптової торгівлі, реконструкції та будівництво фабрик і заводів, адміністративні будівлі, медичні комплекси, багатоповерхове будівництво та інші.

Забезпечуючи безперервну якість будівельних оздоблювальних послуг і організовуючи виробництво виходячи з вимог замовника, персонал набув досвіду роботи не тільки з вітчизняними інвесторами, але і зарубіжними.

З 2016 року власні виробничі потужності ТОВ “КОМФОРТКОЛIР” дозволили почати серійний випуск високоякісної продукції – оздоблювальних матеріалів, таких як краски, грунтовки, лаки, декоративні штукатурки на рівні кращих світових стандартів.

  

Продукція сертифікована, виготовлена ​​з якісної європейської сировини. Досвідчені менеджери і технологи завжди готові надати кваліфіковану технологічну підтримку споживачам.

Підприємство має індивідуальний підхід до виробничих потреб замовників.

ТОВ “КОМФОРТКОЛІР”

  • Гарантує мінімальні терміни між замовленням продукції і її відвантаженням споживачу;
  • Гнучку систему знижок;
  • Можливість розміщення індивідуального замовлення на виготовлення лако – фарбових матеріалів;
  • Зацікавлене в регулярних поставках оздоблювальних матеріалів на взаємовигідних умовах.

Підприємство пропонує спеціальні умови співпраці для будівельних компаній і завжди готове розглянути взаємовигідні варіанти, орієнтуючись на тривалі партнерські відносини.