Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Тепла штукатурка Львів

Декоративная минеральная штукатурка

Відносно новий для вітчизняного ринку матеріал – тепла штукатурка Львів – вже завойовує симпатії клієнтів через свої пристойні характеристики. За допомогою даного будматеріалу можна не лише вирівняти стіни, а й серйозно утеплитись. Якщо шар штукатурки накласти щільний – 5 сантиметрів чи більше, можна відмовитись від традиційних утеплювальних матеріалів – пінополістеролу чи мінеральної вати. В чому секрет теплої штукатурки?

Секрету ніякого немає – разом з цементом та піском додають різні складові, які мають властивості утримувати тепло. Це може бути тирса (найдешевший варіант), гранули піноплістеролу, перліт, вермикуліт. Варіант з тирсою не найкращий, бо така тепла штукатурка Львів не прослужить довго, вона боїться вологи, тому її слід використовувати тільки для внутрішніх робіт. Штукатурка з пінополістерольними гранулами досить універсальна, вона підходить і для внутрішніх робіт, проте, вона може виділяти досить шкідливі речовини. Перліт та вермикуліт дорожчі, однак їхня ефективність висока, і вони повністю безпечні для людей та тварин. Є ще варіант з коркою (пробкою), яка має невисоку ціну, гарно утримує тепло та захищає приміщення від шуму. Всі види теплої штукатурки «дихають», тобто, непогано пропускають пару.

Разом з тим, є окремі недоліки. Для гарних показників зменшення теплопровідності треба накладати досить товстий шар тепло штукатурки – до 10 см, а це створює значний тиск на фундамент. До того ж, такий шар не замінить по характеристикам пінопласт чи мінеральну вату, показники теплозбереження будуть гіршими. Після накладання теплої штукатурки доведеться наносити додатковий шар грунтовки, а потім декоративну штукатурку чи фарбу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (118 оценок, среднее: 4,68 из 5)
Loading...