Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Мінеральна штукатурка

Один з найбільш поширених будівельних матеріалів, які використовується для оздоблювальних робіт – мінеральна штукатурка. Вона може використовуватись як для фасадних робіт, так і всередині приміщень. Це міцний і довговічний матеріал, який складається з різних сортів цементу, добавок, наповнювачів. Ці добавки роблять мінеральну штукатурку більш міцною, вона стає краще захищена від впливу вологи, не так активно може розвиватись пліснява. За допомогою такої штукатурки можна створювати різноманітні фактури на стінах, які потім фарбуються чи вкриваються лаком та іншими декоративними матеріалами. До того ж, це найдешевший варіант штукатурного покриття. Висока стійкість до атмосферного впливу, простота в нанесенні обумовлюють широке поширення такого типу штукатурного покриття.

Є і певні «мінуси»: в першу чергу, це невелика кольорова гама, яка характерна для мінеральної штукатурки. Причина – лужне середовище. Для того, щоб поверхня мала красиве забарвлення, її потрібно фарбувати після висихання штукатурного шару. Найкраще для цього підійдуть силікатні фарби, які наносяться в 1-2 шари після повного висихання штукатурки. Нанесення грунтовки, а поверх неї – фарби, дозволяють значно укріпити штукатурну поверхню, підвищити її експлуатаційні характеристики та покращити її зовнішній вигляд.

Важливо пам´ятати, що роботи з мінеральною штукатуркою варто виконувати в спеціальних захисних гумових рукавицях, а для захисту слизових оболонок (ніс, рот, очі) використовувати респіратор.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (211 оценок, среднее: 4,77 из 5)
Loading...