Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Латексна фарба

Однією з найбільш цікавих розробок останніх років у сфері ремонту та будівництва є латексна фарба. Цим матеріалом можна покривати майже будь-які поверхні: бетон, цеглу, дерево, гіпсокартон, ДСП, гіпс та інші. Є обмеження тільки в фарбуванні металевих поверхонь. Латексна фарба має багато переваг: широка кольорова гама, висока стійкість до атмосферного впливу, є можливість розбавляти фарбу водою, зручність у нанесенні, витривалість до значних температурних коливань, негорючість, відсутність неприємного запаху, не має небезпечних речовин у своєму складі. В той же час, ви не зможете отримати насичений колір, як це можливо з іншими видами фарб, наприклад, акриловими чи масляними. Такий матеріал не є найкращим захисником від вологи. В іншому ж фарба являє собою досить пристойний варіант для застосування у внутрішніх приміщеннях та назовні.

Існує декілька видів латексної фарби, які відрізняються між собою наявністю певних полімерів у складі будматеріалу. Зокрема, існують бутадієнстирольні, полівінілацетатні, акрилові та акрило-силиконові латексні фарби. Не слід плутати латексні фарби з іншими видами, такими, як акрилова чи водоемульсійна – по своїй суті, латекс являє собою емульсію дрібних часток (полімерних порошкоподібних речовин). А це значить, що латексна і водоемульсійна фарба – дві назви одного оздоблювального матеріалу.

Латексна фарба розрізняється за структурою на глянсові та матові марки. Звісно, з таким блиском, як у алкідних емалей, змагатись важно, але у ряді випадків саме така характеристика потрібна в роботі. Матові марки мають лагідну матову поверхню, яка добре виглядає, коли інші деталі в інтер´єрі добре поєднуються в єдину структуру.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (212 оценок, среднее: 4,77 из 5)
Loading...