Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Гама кольорів для стін

Як би дивно це, на перший погляд, не звучало, але гама кольорів для стін є запорукою затишного інтер’єру, гармонії, доброї енергетики в приміщенні та позитивного сімейного емоційного стану. Саме вона є фундаментом для подальшого польоту фантазії під час оздоблення кімнати. Виходячи з того, у який колір пофарбовано стелю та стіни, виконується підбір меблів та предметів інтер’єру, а також  їх подальша розстановка по периметру приміщення. Таким чином, можна зробити малу та вузьку кімнату візуально просторішою, якщо використовувати світлі холодні відтінки. В той час, як власникам великих габаритних квартир варто звернути увагу на теплі кольори фарб, особливо якщо приміщення освітлюється штучно за допомогою люмінесцентних ламп.

Гама кольорів для стін тісно пов’язана з психологією людини, особливо зі сприйняттям відтінків. Тому варто також під час підбору звертати увагу на призначення приміщення. Наприклад, для кухні добре підійде яскравий колір, який збуджує апетит: жовтий, помаранчевий, зелений. Але в той же час, для людини, яка часто перебуває на дієті, краще оформити цю зону блакитними або білими фарбами. Залежно від темпераменту господаря, квартири спальню також можна розфарбувати або в прохолодні заспокійливі відтінки, або в гарячі пристрасні – бордовий, червоний чи рожевий.

Варто іще зазначити, що останнім часом популярність набирає змішування кольорів з переходами від холодних до теплих чи з компоновкою яскравих та спокійних. Для того, щоб вдало поєднати відтінки, треба знати принципи та негласні правила роботи з панеллю кольорів. І, звісно, варто чітко уявляти собі, що ви очікуєте від кінцевого результату.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (263 оценок, среднее: 4,69 из 5)
Loading...