Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Фасадні штукатурки

Основними функціями, які виконують фасадні штукатурки є захист фронтальної частини споруди від негативних кліматичних факторів, таких як дощ, вітер, сніг, роса, вологість, ультрафіолет та надання будинку привабливого зовнішнього вигляду.

Переваги такого оздоблення у порівнянні з іншими методами полягають у наступних характеристиках:

  • Хороша паропроникність, завдяки якій оштукатурені стіни «вільно дихають», віддаючи надлишок вологи.
  • Варіативність текстур, яка дозволяє отримати як гладку, так і фактурну чи навіть рельєфну поверхню, що сприяє реалізації сміливих дизайнерських задумок.
  • Універсальність штукатурки, котра допускає обробку не тільки цегляних, а й кам’яних, бетонних та обкладених пінопластом, мінеральною ватою та іншими утеплювальними матеріалами.
  • Мінімальні фінансові затрати та можливість швидко змінити колір фасаду за допомогою водоемульсійної фарби.

Фасадні штукатурки також розрізняються за видами залежно від задіяних у складі компонентів та призначення суміші. Що стосується останнього, то тут маємо два типи: ремонтні та декоративні. За складом штукатурки бувають:

  • Акрилові – еластичні, стійкі до механічних деформацій, мають хорошу водостійкість, але низьку паропроникність та слабку стійкість до пилу і бруду.
  • Мінеральні – найбільш популярні завдяки низькій вартості. Вони здатні утеплювати стіни та захищати їх від плісняви та грибку, але їх термін служби не високий через низьку еластичність.
  • Силікатні та силіконові – довговічні, гідрофобні, антистатичні, з високою паропроникністю, не вбирають солі та шкідливі хімічні сполуки.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (255 оценок, среднее: 4,73 из 5)
Loading...