Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Фасадні фарби

Одним з найпоширеніших та ефективних методів оздоблення фасаду є фарбування. Воно виконується відносно швидко, виглядає симпатично та має досить великий термін експлуатації. Але якщо фасадні фарби обирати некоректно та неправильно виконати підготовчі роботи, ні про яку красу та довговічність мови йти не може.

Головним критерієм відбору є оброблюваний матеріал та умови експлуатації. Згідно цього фасадні фарби розділяються на такі типи:

  • Силікатна – володіє високою міцністю та використовується переважно для робіт по штукатуреним поверхням.
  • Полікремнієва або силікатнозольна – покращений варіант звичайної силікатної, який підходить для цегли, штукатурки і бетону. Найдорожчій тип фарб. Відрізняється їдким запахом.
  • Силіконова – оптимальна для багатьох поверхонь, добре відштовхує воду, але її яскравий колір з часом може потьмяніти та вигоріти на сонці.
  • Вапняна – використовується для фарбування бетону, штукатурки і цегли, але не підходить для дерев’яних фасадів, тому що швидко змивається з них під впливом атмосферних опадів.
  • Акрилова – найпоширеніший тип, що використовується для оздоблення фасадів. Стійка до забруднення. Підходить для усіх типів поверхонь, крім вапняних і силікатних.
  • Силікон-акрилова – відрізняється не дуже великим терміном служби, але являє собою доволі вигідний варіант для будь-яких поверхонь. Має усі як позитивні, так і негативні властивості акрилової та силіконової фарби.

Також слід зазначити, що існують і інші, менш популярні типи: клейові, дисперсійні, алкідні (масляні), фасадні емалі та фарби, вироблені на основі органічних розчинників. Новаторством на ринку лакофарбової продукції є фактурні фасадні фарби, які надають поверхні яскравих кольорів та оригінального хаотичного малюнку.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (230 оценок, среднее: 4,70 из 5)
Loading...