Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Фасадна фарба

Для тих, хто не вважає себе спеціалістом в галузі будівництва і ремонту, важко відрізнити фасадну фарбу від інтер´єрної, доводиться звертатись за допомогою до консультантів чи уважно вичитувати інформацію на банці. Якими основними характеристиками має володіти фасадна фарба, і які особливості у неї мають бути?

Обираючи фарбу для зовнішніх робіт, слід звертати увагу на такі моменти:

  1. Зв´язуюча речовина. Від того, який процент речовини міститься у фарбі, залежить якість декоративного покриття. Чим більше зв´язуючих компонентів у фарбі, тим вона якісніша і дорожча.
  2. Стійкість до вигоряння. Тут лідерами є акрилові та силіконові фарби, які можуть залишатись у «товарному вигляді» до 5-8 років.
  3. Паропроникність. Важливий чинник, особливо, якщо будинок має утеплюючий шар. Гарно «дихають» силікатні та силіконові фарби, а от акрилові в цьому плані програють. Якщо будинок утеплений пінопластом, можна використовувати і акрилові фарби, а от мінеральна вата потребує більш паропроникної фарби.

Для фасадів в умовах українського клімату краще не використовувати мінеральні, водно-дисперсійні фарби, які є нестійкими до вологи та уф-випромінювання. Досить вузька сфера використання у вапнякових фарб – вони придатні для реставрації фасадів старих будинків або для побілки сільських хат-мазанок, однак, вони не відрізняються довгим терміном «життя» і мають досить обмежену кольорову гаму.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (188 оценок, среднее: 4,70 из 5)
Loading...