Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Фарби

Сухие строительные смеси

Для надання поверхні особливого кольору використовуються фарби. Ці речовини за хімічнім складом бувають натуральні – органічного, природного походження та штучні – неорганічні, мінеральні матеріали. Для того, щоб користувач міг розрізнити їх, розроблено спеціальне маркування. Воно складається з цифр, які вказують на призначення та особливі характеристики фарби, наприклад, для внутрішніх чи зовнішніх робіт, водостійкі, електроізоляційні, антикорозійні чи спеціальні та літер, що зазначають елемент, на основі якого вона вироблена. Наприклад, якщо на банці написано ЕП-4 – то це буде епоксидна водостійка емаль.

Крім цього, фарби розділяються на категорії: олійні, емалеві та водоемульсивні. Перші являють собою масляні речовини, які створюються на базі оліфи з додаванням пігментів, наповнювачів, прискорювачів висихання та різнорідних допоміжних елементів: лецитину, аеросилу та інших.  Ще олійні фарби називають алкідними.

Емалеві складають широку категорію матеріалів, основним компонентом котрих є лак. Вони бувають поліакрилові, аклідні, перхлорвінілові, епоксидні, меламінові, поліуретанові, нітроемалі та ін.. В залежності від типу використовуються у різних сферах, від оброблення металу та дерева під час внутрішніх робіт до фарбування автомобілів, холодильників та двигунів внутрішнього згорання.

Водоемульсивні часто використовуються у побуті, тому що вони нетоксичні, доступні по ціні, атмосферостійкі та легко розчиняються водою. Також вони підходять для обробки дерев’яних, оштукатурених та гіпсокартонних  стін .

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (222 оценок, среднее: 4,73 из 5)
Loading...