Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Фарби фасадні

Для того щоб правильно підібрати фарби фасадні і отримати у результаті якісно оздоблений та надійно захищений будинок треба знати вимоги, яким має відповідати даний тип будівельних матеріалів. Умови її експлуатації – один з ключових факторів, що впливає на фінал роботи, але є і ще декілька. Наприклад, якість складових, технологія виробництва, декоративні властивості. Розглянемо детальніше вимоги, яким фарби фасадні мають відповідати.

Експлуатаційні характеристики. Тут варто зазначити такі властивості, як стійкість до сонячних променів, паропроникність, адгезія та здатність протидіяти впливу атмосферних чинників. Від рівня цих якостей залежить, як швидко фарба вигорить під дією ультрафіолету і втратить свою структуру від реакції на опади (дощ, сніг, вітер), а також чи міцно вона з’єднається с основою та наскільки ефективно буде реалізовано «дихання» стін. Логічно, що чим вище експлуатаційні характеристики, тим довше фарба прослужить вам.

Технологічні якості. Серед цих параметрів варто виділити час висихання, витрату та малярні властивості. Фінішна якість покриття напряму залежить від часу висихання та малярних властивостей, які, нажаль, визначаються методом випробування та власних помилок. Що стосується розходу, то цей параметр впливає на економічність фарбувальних робіт. Чим менше матеріалу витрачається, то краще.

Декоративні характеристики. Зазначають текстуру та відтінок фарби, наприклад, глянцеву, чи матову, синій, білий, чорний, помаранчевий і т.д. Колір задається, як правило, за допомогою спеціальних барвників, що додаються до білої основи.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (271 оценок, среднее: 4,68 из 5)
Loading...