Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Фарби акрилові

Одними з кращих будівельних матеріалів є фарби акрилові, які відрізняються стійкістю та широкою палітрою кольорів. В основі фарб лежить акрил – це синтетична речовина, яка виробляться шляхом розщеплення акрилової кислоти. Саме завдяки добрим показникам акрила в плані механічної та температурної стійкості, акрилові фарби також мають гарні експлуатаційні характеристики. Акрил має високу стійкість до впливу ультрафіолету.

Крім акрила, до складу фарб входять наповнювачі, добавки, пігменти і розчинники. Сполучною речовиною у акрилових фарбах є смоли, якість та процентна кількість яких напряму впливає на ступінь агдезії фарби та поверхні, загальний строк служби фарбового покриття та її стійкість до стирання. Наповнювачами можуть бути різні речовини, здебільшого, це акрилові вкраплення, які підвищують в’язкість дисперсії, покращують агдезію та захисні якості фарби. Можливість надавати акриловій фарбі будь-якого кольору залежить від пігментів, які можуть додаватись в різному співвідношення до масової частки фарби. Пігменти можуть бути натуральними, органічними, неорганічними або штучними. Різноманітні добавки впливають на ті чи інші характеристики акрилових фарб. А розчинником виступає звичайна вода.

Переваги, які мають фарби акрилові, можна звести до кількох основних характеристик: екологічно безпечні, прості в роботі, мають широку кольорову гаму, не горять, швидко сохнуть, мають тривалий термін експлуатації, можуть використовуватись як всередині приміщень, так і назовні. Акрилові фарби можуть наноситись майже на всі види поверхонь, окрім пластику.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (113 оценок, среднее: 4,69 из 5)
Loading...