Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Фарба по металу

Нанесення захисного шару фарби на металеву поверхню – один з найдоступніших способів продовжити строк служби виробів зі сталі, алюмінію тощо. Для найпоширенішого металу – сталі, головний ворог – корозія. Звісно, можна згадувати про цинкування сталі, але це досить дорогий спосіб, непридатний у домашніх умовах. А от фарба по металу дозволяє зменшити рівень корозії за цілком прийнятну ціну. Наприклад, алкідні фарбники мають в основі органічні розчинники, які після нанесення випаровуються, і металева поверхня виявляться вкритою плівкою, яка протягом тривалого часу протистоїть впливу вологи і кисню на основу. Алкідні фарби непогано захищають метал від ультрафіолетового випромінювання.

Ще один варіант – використовувати нітроемаль. Але ці фарби погано себе поводять при підвищення вологості до максимального рівня, до того ж, вона легкозаймиста і досить токсична. Якщо металеві конструкції великі, нітроемаль досить швидко тріскається і руйнується. Отже, це не найкраща фарба для захисту виробів зі сталі та інших металів.

Значно краще себе зарекомендувала бітумна фарба по металу. Ці речовини просто нанести будь-яким способом (валиком, пензлем чи фарбопультом). Бітум має гарні експлуатаційні характеристики і довгий час витримує атмосферні та механічні впливи. Якщо металеві деталі піддаються дії підвищених температур, знадобляться кремнієві емалі. Одним словом, метал можна ефективно захистити за допомогою різних фарб, головне – правильно підібрати будматеріали та розрахувати власний бюджет.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (190 оценок, среднее: 4,77 из 5)
Loading...