Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Фарба фасадна

Звичайним громадянам, що не мають професійних знань в галузі будівельних матеріалів, складно зрозуміти, які відмінності існують між фарбами різних виробників, і чому варто купувати якісний матеріал, хоча він дорожчий. Коротко розглянемо, яка фарба фасадна варта того, щоб її придбали і використали за призначенням, а від якої краще відмовитись.

  1. Сполучні речовини. Від них залежить, яким буде захисне та декоративне покриття, як довго воно прослужить. Чим дорожча фарба, тим більше частка сполучних речовин (акрилових, силіконових, силікатних смол).
  2. Паропроникність. Купуйте ті матеріали, які мають дуже добрий показник паропроникності, інакше, ви ризикуєте отримати мокріючі стіни, плісняву та інші неприємні речі.
  3. Стійкість до ультрафіолету. Не всі фарби довго зберігають власний колір під прямлю дією сонячних променів, тому вибирайте такі, які не вигоряють хоча б років 5.

Існує декілька основних видів фасадних фарб, кожен з яких має свої переваги та недоліки. Найбільш популярними є акрилові, алкідні та водоемульсійні. Рідше використовуються ПВХ-фарби, силікатні та силіконові, оскільки вони або нестійкі (ПВХ), або дуже дорогі (силіконові). Якщо вас не зупиняє вартість фарби, то ви отримаєте дуже якісне покриття, якому не будуть страшні ні атмосферні впливи, ні фізичний знос. Дорога фарба фасадна і прослужить довше, ніж її більш дешеві аналоги.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (190 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Loading...