Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Фарба для зовнішніх робіт

Якщо в процесі ремонту необхідно поновлювати декоративний шар поверхонь, які знаходяться під відкритим небом, знадобиться фарба для зовнішніх робіт. Фарбувальні розчини мають протистояти впливу вологи, сонячного випромінювання та температурним перепадам, мати добрі показники механічної стійкості. Матеріали для фарбування фасадних поверхонь повинні бути придатними для покривання дерева, цегли, бетону, штукатурки.

Існує немало типів фарб для фасаду, кожен з яких має переваги та недоліки. Давно відомі масляні фарби краще за все підходять для нанесення на дерево, вони недорогі, але довго сохнуть та є достатньо небезпечними з екологічної точки зору (особливо, це стосується розчинників, якими масляні фарбники розводяться). Водорозчинні фарби (акрилові та інші) є найбільш поширеними завдяки їхнім властивостям та помірній ціні. Перед нанесенням водорозчинних фарб на поверхню наносять грунтовку. Після висихання утворюється міцний декоративний шар, який довго не вигоряє, не боїться впливу вологи та низьких температур. Алкідні фарби схожі з масляними за складом, вони придатні для нанесення на більшість поверхонь: бетон, дерево, штукатурка та інші. Емалеві фарби краще не використовувати в закритих приміщеннях, оскільки вони досить токсичні, а от для зовнішніх робіт вони підходять добре, враховуючи непогані експлуатаційні характеристики, яскравий зовнішній вигляд.

Існують і інші типи фарб для зовнішніх робіт. Їх підбір слід робити на основі тих характеристик, які потрібні для конкретних видів фасадних робіт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (66 оценок, среднее: 4,73 из 5)
Loading...