Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Фарба для стін

Приступаючи до вибору фарби для оздоблювальних робіт, не варто орієнтуватись тільки на колір. Не менш важливі критерії – наскільки фарба для стін безпечна для здоров’я, чи стійка вона до забруднення, впливу вологи тощо. Якщо зупинитись на критеріях вибору фарб, то їх буде 5:

  1. Вид фарби. Масляні, акрилові, алкідні та мінеральні речовини мають різні характеристики та призначені для застосування в різному середовищі. Наприклад, для зовнішніх робіт не слід використовувати мінеральні фарбники, а в приміщеннях, де постійно перебувають люди, краще утриматись від використання алкідних та масляних фарб.
  2. Якість та вартість. В залежності від вартості, фарба може бути якісною та універсальною, або придатною до нанесення лише в сухих приміщеннях на нетривалий строк. Враховуйте, що дешеву фарбу слід наносити в 2-3 шари, то як дорогу – в 1. В результаті, загальна вартість оздоблювальних робіт може бути однаковою, а от часові затрати будуть меншими з більш дорогою та якісною фарбою.
  3. Колір. Навіть, якщо ви не знайшли підходящу за кольором фарбу, окремі її види (акрілова, силіконова) можуть колеруватись у будь-який відтінок, достатньо придбати потрібний фарбник і додати в білу фарбу необхідну кількість. Консультацію щодо колерування можна отримати у консультанта торгової точки або виробника фарби.
  4. Розхід. Кожен вид фарб має той чи інший розхід. Крім того, розхід фарби збільшується, якщо наносити 2-3 шари. Ще один момент – перефарбування блакитної стіни білим кольором в 1 шар не зможе перекрити старий шар фарби, а от перекривання блакитного синім такої проблеми мати не буде.
  5. Безпека. На ринку є абсолютно нешкідливі фарбники, а є такі, які протипоказано використовувати в приміщеннях, де постійно перебувають люди, особливо діти. При виборі фарби цей чинник обов’язково треба враховувати.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (209 оценок, среднее: 4,74 из 5)
Loading...