Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваші дані і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відміна

Надішліть нам повідомлення

Залиште своє повідомлення в цій формі,
і ми обов'язково відповімо!

Відміна

Декоративні штукатурки

Однією з переваг декоративної штукатурки є зручність нанесення. Обробка стін з її допомогою не вимагає шпаклювання та ретельного вирівнювання поверхні, як це потрібно, наприклад, для фарбування. Об’ємна текстура допомагає згладити незначні нерівності, завдяки чому суттєво зменшується об’єм робіт. Окрім цього даний матеріал можна доповнити кольоровими пігментами, що взагалі вирішує проблему надання стінам бажаного відтінку.

Технологічно декоративні штукатурки представляють собою суміш в’яжучої речовини, води, наповнювача та барвника. Класифікація матеріалів відбувається по типу клейкої основи та розміру гранул насичуючих компонентів (мармуру, граніту, слюди, вапняку). За останнім критерієм бувають матеріали з крупною та мілкою фракцією наповнювача.

За складом в’яжучої речовини розділяють акрилові, силікатні, силіконові та мінеральні декоративні штукатурки. Кожна з них має індивідуальний спектр якостей, тому і купувати їх треба згідно з вимогами до експлуатації, типом оздоблювальних робіт та призначенням будівлі чи приміщення. Наприклад у вологій середі найкраще себе проявить акрилова штукатурка, а для оформлення фасадів будинків, що розташовані у кліматичній зоні з високим відсотком опадів – силіконова. Вона очищається дощем, тому стіни завжди будуть яскраві та свіжі, як нові. Мінеральні добре підійдуть для інтер’єру, втім як і силікатні.

Виробляють декоративні штукатурки у вигляді готових паст та сухих сумішей, як треба замішувати перед нанесенням та повністю використовувати, інакше вони засохнуть і на наступний день будуть непридатні до роботи.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (282 оценок, среднее: 4,71 из 5)
Loading...